Tel: 0236/830.003

BINE AȚI VENIT!

SOYEZ LES BIENVENUS!

WELCOME!

Școala Gimnazială „Sfânta Cuvioasa Parascheva”, prin toți reprezentanții săi, își propune asigurarea unui proces instructiv-educativ de calitate, desfășurat  în strânsă colaborare părinții elevilor și cu membrii comunității locale, pentru atingerea de  performanțe.

Pe lângă dorința de a oferi calitate prin profesionalism, școala noastră se distinge prin dăruire plenară, devotament, afecțiune, toate pentru a transmite mai mult decât informații, pentru a învăța a învăța, pentru a inspira a fi om, pentru a face o diferență...

Acestea sunt printre puținele atribute care ne (re)prezintă onorabil!

Accesând secțiunile, veți putea observa câteva dintre activitățile noastre! Pentru a ne cunoaște, vizitați-ne! Vă așteptăm cu drag!